lvenru
 • Baltic Id konsultācijas Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīvas piemērošanai

  Eiropas Komisija šā gada 31. jūlijā pieņēma Eiropas ilgtspējas ziņošanas standartus, ko izmantos visas sabiedrības, uz kurām attiecas Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīva (CSRD). Tas iezīmē vēl vienu soli uz priekšu pārejā uz ilgtspējīgu Eiropas Savienības ekonomiku.

  turpināt lasīt

 • Baltic Id darbības nepārtrauktības plāna izstrādei

  Saskaņā ar Valsts aizsardzības koncepciju katram komersantam ir svarīga loma valsts aizsardzībā, taču īpaši pienākumi un atbildība ir tiem komersantiem, kuri nodrošina kritiskos pakalpojumus. Šo pakalpojumu sniedzējiem ir jānodrošina uzņēmuma pamatfunkcijas krīzes un kara gadījumā.

  turpināt lasīt

 • Piedāvājam atbalstu uzņēmumu darbības nepārtrauktībai

  Jaunie apstākļi, kādos uzņēmumi strādā pandēmijas radītos ārkārtas situācijas apstākļos, mudina pārskatīt risku vadības procesus un veikt to pilnveidi.

  turpināt lasīt

 • Baltic Id rosina uzņēmumu vadību pievienoties ABV programmā

  “Atbildīga biznesa vēstnieku programmā” aicinām pieteikties uzņēmumu valdes locekļus vai augstākā/vidējā līmeņa vadītājus.

  turpināt lasīt

 • Lielākā daļa ārvalstu investoru plāno palielināt investīcijas Latvijā

  Secinājums izriet no jaunākajā Ārvalstu investoru padomes Latvijā (ĀIPL) veidotā "Ārvalstu investīciju vides indeksa 2020".

  turpināt lasīt

 • FICIL: Latvijas konkurētspēja ārvalstu investīciju piesaistē joprojām ir viduvēja

  Investīciju klimats Latvijā investoru vērtējumā 2019. gadā joprojām ir viduvējs, sasniedzot 2,6 punktus no 5, un tas salīdzinājumā ar 2018. gada mērījumiem ir uzlabojies tikai par 0,1 punktu. Tā secināts Rīgas Ekonomikas augstskolas un Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) veiktajā pētījumā.

  turpināt lasīt

 • Baltic Id strādā stratēģisku investīciju piesaistē

  Uzskatām, ka stratēģiski atbalstāmi tādi investīciju piedāvājumi, kas padziļinātas rūpnieciskās un industriālās pārstrādes procesa rezultātā palielina saražotā produkta vērtību.

  turpināt lasīt

 • Sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'' uzsāk darbu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā

  24/11/2015 darbu sāk jauns sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'', kas fokusējas uz stratēģiskās komunikācijas plānošanu un ikdienas atbalstu klientiem privātā, publiskās pārvaldes un ne-valstiskajā sektorā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

  turpināt lasīt

 • Baltic Id stiprina iniciatīvu ''Atbalsti mazo biznesu''!

  ''Baltic Id'' stiprina iniciatīvu ''Atbalsti mazo biznesu!'' Kas 2015.gadā sasniegs kulmināciju Mazā biznesa dienā 20.novembrī. Lursoft: 47% Mazā biznesa dienas dalībnieku audzis apgrozījums, 56% augusi peļņa,14% uzņēmumu audzis darbinieku skaits, salīdzinot 2013. un 2014.gada pārskatus.

  turpināt lasīt

 • ''Baltic Id'' Mazā biznesa dienas īpašais piedāvājums

  Stiprinot iniciatīvu ''Atbalsti mazo biznesu!'' un gatavojoties Mazā biznesa dienai, ''Baltic Id''sniedz uzņēmumiem īpašu piedāvājumu komunikācijas veidošanā. Vadīsim pārdomāti attiecības ar nozīmīgām mērķa auditorijām - klientiem, piegādātājiem, darbiniekiem!

  turpināt lasīt

 • Digitalizācija biznesa attīstībai

  2015.gada 2 jūlijā Briselē notika uz pārmaiņām rosinoša konference ''MVU izaugsme digitāli transformējoties'', kas vērsa uzmanību uz iespējām mazajos un vidējos uzņēmumos (MVU) aktīvāk ieviest informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumus, lai uzlabotu finanšu- ekonomisko rādītājus.

  turpināt lasīt