lvenru

atpakaļ

''Baltic Id'' Mazā biznesa dienas īpašais piedāvājums

Esam savā ikdienas praksē novērojuši vairākus  niķus, kas uzņēmumiem piemīt un kas kavē sadarbību un izaugsmi. Piemēram, uzņēmumu nevar atrast vai informācija par to internetā ir novecojusi, uzņēmumi nestāsta par to, ar ko nodarbojas un kāpēc, netiek apzinātas sociālo tīklu gaišās un tumšās puses. Bailes no uzmanības – t.sk. medijiem rada situācijas, ka reakcija uz informācijas pieprasījumiem ir novēlota, netiek pilnībā izmantotas dažādas bezmaksas komunikācijas iespējas. Attiecībā uz informācijas kvalitāti par pašiem produktiem vai pakalpojumiem - visbiežāk tā ir tikai latviski un gana skopa, netiek stāstīts no kā sastāv produkts vai pakalpojums.

Mēs piedāvājam pārdomāt pavisam praktiskas un ikdienišķas biznesa komunikācijas iespējas. Sāciet ar šīm pāris lietām: 
  1. Uzlieciet sevi uz kartes: www.mazabiznesadiena.lv/karte, www.zo.lv un citos uzziņu portālos. Ja Jums firmas nosaukums atšķiras no zīmola nosaukuma – ierakstiet arī to atslēgas vārdos!
  2. Aprakstiet īsi to, kas jūs esat, ko Jūs dariet un kādēļ dariet to, ko jūs dariet uzņēmējdarbībā? - Stāstiet par uzņēmumu un produktu/ pakalpojumu pēc iespējas vairāk - par tā radīšanas ideju, procesu – izejvielām, partneriem, komandu, iepazīstiniet ar savu esošo vai vēlamo klientu un viņa ieguvumiem sadarbojoties ar Jums. Atklātība strādās Jums par labu!
  3. Sociālie tīkli ir bez maksas piereģistrējoties, bet saturs ir jārada pašiem, kas prasa laiku – veltiet to!
  4. Mediji ir sasniedzami un var Jums palīdzēt veidot attiecības ar sabiedrību un potenciālajiem klientiem.
  5. Izmantojiet bezmaksas komunikācijas iespējas: www.mazabiznesadiena.lv, www.mvuforums.lv, www.ksalatvija.lv – mazajiem uzņēmumiem.
 
Mazā biznesa dienā esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu uzņēmumiem!
Piesakieties līdz 20.novembrim uz e-pastu:  info att balticid.lv un saņemiet mazā biznesa komunikācijas konsultāciju (1h) Jums ērtā laikā par 30EUR. Pieteikumā jānorāda:
  • Uzņēmuma nosaukums
  • Informācija par uzņēmumu internetā (saites uz info), ja tāda ir vai arī jāpastāsta īsumā par uzņēmumu.
  • Jānorāda kāda ir Jūsu komunikācijas problēma vai arī ko Jūs vēlētos uzzināt?
Lai Jums veicas biznesā un droši komunicējiet savas vērtības, jo tās spēj apvienot un veicina izaugsmi!